بخوانید …

برخی می اندیشند که من از دوستان دیوید کاپر فیلد هستم … من در اینجا اعتراف میکنم که هیچ نسبتی با وی ندارم ! این گمان از آن جا ناشی شده است که هر از چندگاهی ، به وبلاگی از میلیون ها وبلاگ فارسی زبان به یکباره فرود آمده و نگارنده ی آن را از جهت دزدی در روز روشن ( یا احیاناً شب روشن ) به صورت کاملاً دوستانه موأخذه میکنم . و آن چنان حیرتی در رخسارشان دیده میشود که گویی آتش از دهان خارج کرده ایم ! که چگونه شکار شده اند ؟!

بازدید کنندگان گرامی ، فراموش نکنیم که در قرن 21 ام هستیم ! این بدان معناست که برای نگارنده ی این مطالب ( که البته مالک این وب سایت به شمار میاید ) ، جنبش پشه ای در صفحات این سایت ، آشکار خواهد بود ! و حتی این که آن پشه چند بار این جا آمده است و چه حجمی از اطلاعات را دانلود کرده و از طریق چه لینکی و از کجا وارد این سایت شده است ، همچون روز روشن است ! این وضعیت برای تک تک صفحات ، موسیقی ها و عکس های سایت برقرار است. این یعنی ، در صورتی که مطلبی از این سایت بر روی هر جای دیگر از این تارنمای جهانی ارائه شود ، برای اینجانب یقیناً هویداست .

نکته ای که باقی می ماند ، سکوت من در مقابل بیشتر این دوستان است . که بی تعارف بگویم ، حوصله اش را ندارم و اهمیتی قائل نیستم ! با این حال ، این که متن ها قابلیت انتخاب نداشته باشند ، یا حتی موس شما بر روی این صفحه کار نکند و خیلی از این قبیل کارها ، انجام پذیر ولی خارج از شأن نگارنده است .

برخی را گفتیم ، اگر استفاده می کنید ، نوش جان ، منبع را ذکر نمائید . پنداشتند که با ذکر منبع از اعتبار کارت سوختشان کاسته شده ، به کارت سوخت ما اضافه می شود !  گفتیم ، برای اعتبار دادن به وبلاگ تان و اطمینان دادن به بازدیدکنندگان میگوییم ، که براستی آنان از تفاوت نگارشی آگاه بوده به صداقت شما شک می کنند ، باز به حساب سلطه طلبی ما گذاشتند !

نکوهشی بر ما نخواهد بود که براستی هر آنچه باید ، گفتیم .

8 دیدگاه در “بخوانید …

  1. اومدم واسه وردپرسم چیزی بردارم منظورم ابزار ورد پرس و اینجور چیزاست چرخیدم تا رسیدم اینجا … یه چیزی بگم برادر اونایی که از مطالب جاهای مختلف کپی میکنند تجربه ثابت کرده که دووم ندارند یعنی جریان وب اونا رو بعد از چند وقت میشوره و میبره…

    1. @مائده, بعد از درخواست برای اشتراک، یک ایمیل به شما ارسال میشه که ممکنه به فولدر Bulk یا Spam ایمیلتون رفته باشه. داخل اون ایمیل یک لینک هست که کافیه فقط بازش کنید تا اشتراکتون فعال بشه :)
      بهتون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید :
      30na.net/1388/12/10/why-feed-why-subscribe/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا