اینجا را پلاس 1 کنید!

 

بخوانید …

برخی می اندیشند که من از دوستان دیوید کاپر فیلد هستم … من در اینجا اعتراف میکنم که هیچ نسبتی با وی ندارم ! این گمان از آن جا ناشی شده است که هر از چندگاهی ، به وبلاگی از میلیون ها وبلاگ فارسی زبان به یکباره فرود آمده و نگارنده ی آن را از جهت دزدی در روز روشن ( یا احیاناً شب روشن ) به صورت کاملاً دوستانه موأخذه میکنم . و آن چنان حیرتی در رخسارشان دیده میشود که گویی آتش از دهان خارج کرده ایم ! که چگونه شکار شده اند ؟!

بازدید کنندگان گرامی ، فراموش نکنیم که در قرن ۲۱ ام هستیم ! این بدان معناست که برای نگارنده ی این مطالب ( که البته مالک این وب سایت به شمار میاید ) ، جنبش پشه ای در صفحات این سایت ، آشکار خواهد بود ! و حتی این که آن پشه چند بار این جا آمده است و چه حجمی از اطلاعات را دانلود کرده و از طریق چه لینکی و از کجا وارد این سایت شده است ، همچون روز روشن است ! این وضعیت برای تک تک صفحات ، موسیقی ها و عکس های سایت برقرار است. این یعنی ، در صورتی که مطلبی از این سایت بر روی هر جای دیگر از این تارنمای جهانی ارائه شود ، برای اینجانب یقیناً هویداست .

نکته ای که باقی می ماند ، سکوت من در مقابل بیشتر این دوستان است . که بی تعارف بگویم ، حوصله اش را ندارم و اهمیتی قائل نیستم ! با این حال ، این که متن ها قابلیت انتخاب نداشته باشند ، یا حتی موس شما بر روی این صفحه کار نکند و خیلی از این قبیل کارها ، انجام پذیر ولی خارج از شأن نگارنده است .

برخی را گفتیم ، اگر استفاده می کنید ، نوش جان ، منبع را ذکر نمائید . پنداشتند که با ذکر منبع از اعتبار کارت سوختشان کاسته شده ، به کارت سوخت ما اضافه می شود !  گفتیم ، برای اعتبار دادن به وبلاگ تان و اطمینان دادن به بازدیدکنندگان میگوییم ، که براستی آنان از تفاوت نگارشی آگاه بوده به صداقت شما شک می کنند ، باز به حساب سلطه طلبی ما گذاشتند !

نکوهشی بر ما نخواهد بود که براستی هر آنچه باید ، گفتیم .


-------------------------------------------------------------------------

 Balatarin  Yahoo Messenger Donbaleh  Mohandes  Delicious  Digg  Stumbleupon  Furl  Friendfeed  Twitter  Facebook  Greader  Technorati  Yahoo! MyWeb  Addthis to other  Subscribe to Feed

۸ ديدگاه براي “بخوانید …”

 1. بی نام گفته است :

  می 12th, 2009 در 1:33 ب.ظ

  خواندم چون حوصله داشتم.

 2. حامد گفته است :

  آگوست 13th, 2009 در 2:17 ق.ظ

  سلام سینا:

  منو یادته؟ خوب معلومه که با ایمیلم باید یادت بیاد! :D
  آقا کجایی؟

 3. کسر گفته است :

  اکتبر 22nd, 2009 در 11:42 ب.ظ

  به راستی که سخنت زیبا بود و راست، اما…. !

 4. مهدی مطلق گفته است :

  آگوست 11th, 2010 در 8:06 ب.ظ

  اومدم واسه وردپرسم چیزی بردارم منظورم ابزار ورد پرس و اینجور چیزاست چرخیدم تا رسیدم اینجا … یه چیزی بگم برادر اونایی که از مطالب جاهای مختلف کپی میکنند تجربه ثابت کرده که دووم ندارند یعنی جریان وب اونا رو بعد از چند وقت میشوره و میبره…

 5. setare گفته است :

  اکتبر 24th, 2010 در 4:38 ب.ظ

  حتی اگه برای کامنت ‎گذاشتن ازش استفاده کنم…..:-/

 6. مائده گفته است :

  نوامبر 19th, 2011 در 12:11 ب.ظ

  سلام دوستان عزیز 
  من نمیتونم اشتراک خودم رو تو سی نات فعال کنم راهنماییم کنید

 7. سینا گفته است :

  نوامبر 23rd, 2011 در 12:32 ق.ظ

  @مائده, بعد از درخواست برای اشتراک، یک ایمیل به شما ارسال میشه که ممکنه به فولدر Bulk یا Spam ایمیلتون رفته باشه. داخل اون ایمیل یک لینک هست که کافیه فقط بازش کنید تا اشتراکتون فعال بشه :)
  بهتون پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید :
  ۳۰na.net/1388/12/10/why-feed-why-subscribe/

 8. سارا گفته است :

  نوامبر 19th, 2011 در 12:23 ب.ظ

  مر۳۰از مطالب جالبتون

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *