اینجا را پلاس 1 کنید!

 

درباره سینا

توجه : این سایت یک سایت شخصی می باشد و محتوای آن کاملاً با نظر شخصی سینا (سی نا، ۳۰نا) بروز رسانی می شود. از این رو هیچ دلیلی برای همسانی محتوای سایت با عقاید بازدیدکنندگان وجود ندارد. بدیهی است که حقوق تمامی مطالب سایت متعلق به نگارنده است .

سینا یعنی !؟

سینا واژه ای کاملاً ایرانی (بر خلاف تصور عده ای که آن را عربی می پندارند) و برگرفته از واژه ی سئنا است. این واژه به معنی مرد دانشمند و همچنین به عنوان یکی از پیروان زرتشت در اوستا آمده است. یکی از دوستان که مدتی بر روی ریشه مشترک واژگان فارسی و انگلیسی فعالیت کرده بود، سئنا (مرد دانشمند) را هم ریشه با Science، می دانست.

و اما این سینا ،

تمام محتوای این سایت را بروز رسانی می کند. وبلاگ را به صورت نامنظم می نویسد و هیچ نظم و ترتیبی در موضوعات و زمان بروز رسانی آن وجود ندارد . آهنگ های قسمت موسیقی های سینا را می نوازد و در برخی از آهنگ ها به  سلیقه ی خود، تغییرات اساسی در تنظیم آن ها انجام می دهد.

سینا،

در یکی از روزهای برج سرطانِ سال ۱۳۶۶ خورشیدی متولد شده است. اندکی سواد دارد که همین قدر برای نوشتن و خواندن کافی است. این محیط را مکانی برای نوشتن، خواندن، نواختن، گوش دادن، یاد گرفتن، یاد دادن و ثبت برخی از اتفاقات روزمره ی خود میداند. احتمالاً با چیزی که از خواندن این نوشته ها یا گوش دادن به این آهنگ ها در ذهنتان تداعی می شود، تفاوت های اساسی دارد.

با کمال احترام به نظرات بازدیدکنندگان، در صورتی که دیدگاهی را مغایر با ارزش های خود بداند، از انتشار آن جلوگیری می کند.

همچنین سینا،

زمان زیادی را با شنیدن موسیقی سپری می کند، گاهی محض تفریح فعالیت علمی میکند!، گاهی ادبی میشود، گاهی توهم میزند، گاهی فضانورد میشود، گاهی زیرخاکی، گاهی خنده اش اعصابتان را خط خطی میکند و گاهی با یک من عسل هم نمیشود زهرمارش کرد …

کلاً از خیلی چیزها سر در نمیاورد و دلش هم نمیخواهد سر در بیاورد. در بیشتر موارد فکر میکند که “خودش درست فکر میکند!” و این احتمالاً نباید چیز خوبی باشد، هر چند که واقعاً هم اغلب درست فکر میکند! گاهی عکاسی میکند (و تا به حال یک دوربین سوزانده است!)، موسیقی می نوازد، گاهی برای لرزاندنِ تن مردگان ترانه ای می خواند، کُد میزند، وبلاگ مینویسد، ورزش می کند، گاهی سریال میبیند ولی دشمن سرسخت تلویزیون است. حافظ دوست دارد ولی به نظرش حق با خیام است. از کامپیوتر کمی سر در میاورد ولی نه آنقدری که خطرناک باشد!

به طور کلی، سینا هم یکی است مثل بقیه …

سینا در فیسبوک! :-------------------------------------------------------------------------

 Balatarin  Yahoo Messenger Donbaleh  Mohandes  Delicious  Digg  Stumbleupon  Furl  Friendfeed  Twitter  Facebook  Greader  Technorati  Yahoo! MyWeb  Addthis to other  Subscribe to Feed

۱۰ ديدگاه براي “درباره سینا”

 1. امیر گفته است :

  ژوئن 15th, 2010 در 4:12 ب.ظ

  من هم تیر ماه دنیا اومدم ….

 2. یلدا گفته است :

  نوامبر 14th, 2010 در 1:01 ق.ظ

  سلام.شخصیت جالبی دارد و اندکی عجیب اما خوبه که روراستید !! قلم خوبی هم دارید ، کمی هم شبیه به هم . در هر صورت خوشحالم که با وب شما آشنا شدم !!

 3. علی گفته است :

  مارس 14th, 2011 در 6:22 ب.ظ

  من وبلاگت رو وقتی اسمش خیره به سازم میمونم بود یادمه..اون موقع یه آهنگایی که با گیتار آکوستیک زده بودی گذاشته بودی رو سایت میشد دانلود کرد..لیریک همه رو هم به ترکی نوشته بودی نمیشد بفهمی چی گفته طرف روش:دی

 4. سینا گفته است :

  مارس 14th, 2011 در 7:27 ب.ظ

  @علی, علی! یه بار دیگه بگی گیتار آکوستیک، نمره ات از ۵۰% حساب میشه ها! :دی من هیچوقت تو زندگیم گیتار نمی زدم!

 5. javad گفته است :

  جولای 20th, 2011 در 5:15 ب.ظ

  سینا جان امروز این جا را پیدا کردم از موسیقی هات حال کردم من هم عاشق حافظ مولوی خیام نسیمی فضولی هستم موسیقی عرفانی دوست دارم ، ولی شما نبوغ خاصی داری البته نژاد آذر بایجانی همیشه در هنر و علم یک سر و گردان بالاتره وقت کردی موسیقی uzeir مثل اپرای کوراوغلی ، فکرت امیرو مثل مقام شور گوش بده امیدوارم درخلاقیت هات آذر elindan یزجا پا باشد موفق بسی
  جواد

 6. سینا گفته است :

  آگوست 11th, 2011 در 1:18 ب.ظ

  @javad,
  سلام. از لطف بی انتهای شما سپاسگزارم. ممنون از اینکه اینجا رو بازدید کردید.

 7. Ann گفته است :

  سپتامبر 23rd, 2011 در 5:28 ب.ظ

  منم ۶۶ ای هستم! بیش از یک ساله که مطالب شما را میخوونم! گاه گاه هم میام و مرور میکنم
  تازه حافظ هم زیاد میخوونم و بیشتر غزلیاتش راهم حفظم!

  “جام می و خون دل هریک به کسی دادند/ در دایره ی قسمت اوضاع چنین باشد”
  راستی یادم رفت که تشکر کنم ! مممممممممممنون ;)))))

 8. qasem گفته است :

  اکتبر 11th, 2011 در 11:37 ب.ظ

  سلام شرح حال جالبی دارید موفقیت شما را آرزومندم

 9. kimia گفته است :

  مارس 15th, 2012 در 12:58 ب.ظ

  slm man emruz ba site shoma shna shodam.kheili jaleb bud age mishe ghete hayio ke ejra mikonid nothash ya cord hasho baraye guitar bezarid mamnun

 10. رضا گفته است :

  آگوست 23rd, 2013 در 2:08 ب.ظ

  سلام خیلی اتفاقی با سایتت اشنا شدم

  هرچی هستی خیلی باحالی و خیلی هم زرنگ کلا خیلی تیزی بهر حال تشکر چطور میشه اهنگاتو دانلود کرد .

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *