درباره سینا

توجه : این سایت یک سایت شخصی می باشد و محتوای آن کاملاً با نظر شخصی سینا (سی نا، 30نا) بروز رسانی می شود. از این رو هیچ دلیلی برای همسانی محتوای سایت با عقاید بازدیدکنندگان وجود ندارد. بدیهی است که حقوق تمامی مطالب سایت متعلق به نگارنده است .

سینا یعنی !؟

سینا واژه ای کاملاً ایرانی (بر خلاف تصور عده ای که آن را عربی می پندارند) و برگرفته از واژه ی سئنا است. این واژه به معنی مرد دانشمند و همچنین به عنوان یکی از پیروان زرتشت در اوستا آمده است. یکی از دوستان که مدتی بر روی ریشه مشترک واژگان فارسی و انگلیسی فعالیت کرده بود، سئنا (مرد دانشمند) را هم ریشه با Science، می دانست.

و اما این سینا ،

تمام محتوای این سایت را بروز رسانی می کند. وبلاگ را به صورت نامنظم می نویسد و هیچ نظم و ترتیبی در موضوعات و زمان بروز رسانی آن وجود ندارد . آهنگ های قسمت موسیقی های سینا را می نوازد و در برخی از آهنگ ها به  سلیقه ی خود، تغییرات اساسی در تنظیم آن ها انجام می دهد.

سینا،

در یکی از روزهای برج سرطانِ سال 1366 خورشیدی متولد شده است. اندکی سواد دارد که همین قدر برای نوشتن و خواندن کافی است. این محیط را مکانی برای نوشتن، خواندن، نواختن، گوش دادن، یاد گرفتن، یاد دادن و ثبت برخی از اتفاقات روزمره ی خود میداند. احتمالاً با چیزی که از خواندن این نوشته ها یا گوش دادن به این آهنگ ها در ذهنتان تداعی می شود، تفاوت های اساسی دارد.

با کمال احترام به نظرات بازدیدکنندگان، در صورتی که دیدگاهی را مغایر با ارزش های خود بداند، از انتشار آن جلوگیری می کند.

همچنین سینا،

زمان زیادی را با شنیدن موسیقی سپری می کند، گاهی محض تفریح فعالیت علمی میکند!، گاهی ادبی میشود، گاهی توهم میزند، گاهی فضانورد میشود، گاهی زیرخاکی، گاهی خنده اش اعصابتان را خط خطی میکند و گاهی با یک من عسل هم نمیشود زهرمارش کرد …

کلاً از خیلی چیزها سر در نمیاورد و دلش هم نمیخواهد سر در بیاورد. در بیشتر موارد فکر میکند که “خودش درست فکر میکند!” و این احتمالاً نباید چیز خوبی باشد، هر چند که واقعاً هم اغلب درست فکر میکند! گاهی عکاسی میکند (و تا به حال یک دوربین سوزانده است!)، موسیقی می نوازد، گاهی برای لرزاندنِ تن مردگان ترانه ای می خواند، کُد میزند، وبلاگ مینویسد، ورزش می کند، گاهی سریال میبیند ولی دشمن سرسخت تلویزیون است. حافظ دوست دارد ولی به نظرش حق با خیام است. از کامپیوتر کمی سر در میاورد ولی نه آنقدری که خطرناک باشد!

به طور کلی، سینا هم یکی است مثل بقیه …

سینا در فیسبوک! :


10 دیدگاه در “درباره سینا

 1. سلام.شخصیت جالبی دارد و اندکی عجیب اما خوبه که روراستید !! قلم خوبی هم دارید ، کمی هم شبیه به هم . در هر صورت خوشحالم که با وب شما آشنا شدم !!

 2. من وبلاگت رو وقتی اسمش خیره به سازم میمونم بود یادمه..اون موقع یه آهنگایی که با گیتار آکوستیک زده بودی گذاشته بودی رو سایت میشد دانلود کرد..لیریک همه رو هم به ترکی نوشته بودی نمیشد بفهمی چی گفته طرف روش:دی

 3. سینا جان امروز این جا را پیدا کردم از موسیقی هات حال کردم من هم عاشق حافظ مولوی خیام نسیمی فضولی هستم موسیقی عرفانی دوست دارم ، ولی شما نبوغ خاصی داری البته نژاد آذر بایجانی همیشه در هنر و علم یک سر و گردان بالاتره وقت کردی موسیقی uzeir مثل اپرای کوراوغلی ، فکرت امیرو مثل مقام شور گوش بده امیدوارم درخلاقیت هات آذر elindan یزجا پا باشد موفق بسی
  جواد

 4. منم 66 ای هستم! بیش از یک ساله که مطالب شما را میخوونم! گاه گاه هم میام و مرور میکنم
  تازه حافظ هم زیاد میخوونم و بیشتر غزلیاتش راهم حفظم!

  “جام می و خون دل هریک به کسی دادند/ در دایره ی قسمت اوضاع چنین باشد”
  راستی یادم رفت که تشکر کنم ! مممممممممممنون ;)))))

 5. سلام خیلی اتفاقی با سایتت اشنا شدم

  هرچی هستی خیلی باحالی و خیلی هم زرنگ کلا خیلی تیزی بهر حال تشکر چطور میشه اهنگاتو دانلود کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا