10 چیزی که درباره سریال لاست نمی دانستید

از زمانی که نخستین قسمت از سریال لاست پخش شد، چیزی حدود 10 سال می گذرد. سریالی که در آن پرواز اوشنیک 815 در جزیره ای ناشناخته سقوط می کند. این سریال یکی از بهترین سریال های شبکه ABC آمریکا بوده است. به منظور برگزاری دهمین سالروز آغاز سریال، بازیگران و دست اندرکاران این سریال در لس آنجلس گرد هم آمدند و برخی از مسائلی را بازگو کردند که پیشتر در جایی به آن اشاره ای نشده بود. در این جا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. علیرغم اینکه Ian Somerhalder (بازیگر نقشِ بون)، جزو بازیگران اصلی سریال بود، تا پیش از اینکه سکانس گرفته شود، از اینکه قرار است در این مرحله بمیرد، باخبر نبود!
  2. سگ ِ والت (Vincent)، یک سگ ماده بود، با این حال به آن اسم کاراکتر یک سگ نر داده شده بود!
  3. جک شفرد (Matthew Fox)، قرار بود در ابتدای قسمت اول سریال بمیرد! با این حال تیم سازنده سریال، بعداً نظرشان را تغییر دادند.
  4. در مرحله انتخاب بازیگر، ابتدا قرار بود بازیگر نقش هوگو (Jorge Garcia)، نقش ساویر را بازی کند. همچنین بازیگر نقش سان (Yunjin Kim) قرار بود که نقش کیت را ایفا کند.
  5. زمانی که قسمت پایانی سریال تمام شد، تهیه کننده اجرایی سریال (Damon Lindelof)، درب دریچه (Hatch) را به عنوان یادگاری با خودش به خانه برد و آن را تبدیل به میز پیش دستی کرد! یکی دیگر از تهیه کنندگان (Carlton Cuse)، ساعتِ شمارش معکوس درون دریچه را با خود برد!
  6. بازیگر نقش ساویر (Josh Holloway) در واقع بوت (پوتین) های خودش را در فیلم می پوشید! او این بوت ها را از چندین سال قبل داشت!
  7. نیکی و پائولو که در چند قسمت از فصل سوم سریال ظاهر شدند، به علت بی علاقگی بینندگان به آن ها خیلی زود از متن سریال خارج شدند. برای همین، داستان زندگیشان که قرار بود چند فصلی پابرجا باشد، در شش قسمت خلاصه و تمام شد.
  8. بازیگر نقش جان لاک (Terry O’Quinn)، به قدری به محل تولید فیلم نزدیک بود که برخی روزها از خانه تا محل فیلم برداری را پیاده می آمد!
  9. ایده ی اینکه عده ی دیگری (Others) از قبل در جزیره زندگی کرده باشند، از اوایل سریال در ذهن نویسندگان بود. با این حال، اسم و لوگوی ابتکار دارما (Dharma Initiative)، در بین دو فصل اول و دوم شکل گرفت.
  10. علیرغم شایعات بی اساس، کاراکترها در طول داستان سریال، نمرده بودند!

[nggallery id=9]

مرجع: blogs.disney.com

 

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا