از آزادی … تا واقعیت

این ویدئو را به یاد دارید؟ چند ماه پیش بود … نزدیک 10 روز، خیلی از دوستانم این را Share کردند در فیسبوک! این قهرمان (!) ها را همه شناختند و خیلی ها با بچه هایشان اشک ریختند! یک حس روشنفکری و دهکده جهانی و آزادی و اینها در این ویدئو هست که آدم را جذب میکند! آدم یاد قهرمان فیلم هایشان می افتد که دنیا در حال نابود شدن به وسیله انتشار مواد شیمیایی (یا هر مزخرف دیگری) است و یک آدم خوشتیپ دنیا را نجات میدهد!

لینک ویدئو در یوتیوب

اگر گریه تان تمام شد و حسابی کیفور شدید با این ویدئو … این عکس ها را با دقت ببینید! در خانه شان خوابیده بودند. درست مثل من و شما، وقتی از خواب بیدار شدند، چند لحظه ای احساس منگی و گیجی کردند! اما خیلی زود کشته شدند … 16 نفر به دست 1 نفر …

دارند دنیا را نجات می دهند … عکس ها را ببینید … مخصوصاً عکسی که در آن جنازه بچه سوخته است … ببینید تا کمی بیشتر با واقعیت آشنا شوید.

[nggallery id=6 template=galleryview images=0]

و در آخر، سوالی که هیچوقت جواب قانع کننده ای برایش نخواهید یافت : آنها در آنجا چه غلطی میکنند؟!

و سوالی که درد این ملت است … چرا آن هایی که ویدئو را Share کرده بودند، خبر و عکسهای این جنایت را Share نکردند؟!!

پی نوشت : ببخشید، اگر هشدار ندادم که برخی از عکس ها ممکنه موجب ناراحتی تون بشه. عیبی نداره! ناراحت بشید، گاهی برای درک واقعیت، باید ناراحتی ها رو تحمل کرد.

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

یک دیدگاه در “از آزادی … تا واقعیت

  1. فقط کسی که تو آمریکا زندگی کرده باشه درک می کنه که بیشتر از هر جای دنیا تو آمریکا آدم غد، پول پرست، خودخواه، خشن، بی رحم وجنگ طلب هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا