تأسف آور!

تو فکر این بودم که هاستینگ سایتم رو عوض کنم … البته ابداً مشکلی باهاش ندارم ولی گفتم شاید بشه یه هاستینگ ارزون تر با همین خدمات بگیرم … رفتم سراغ Bluehost و تو سایتش دنبال پشتیبانی آنلاین گشتم … سوال هام رو از پشتیبانی آنلاین پرسیدم … به نظرم خدمات هاستینگش کفایت می کرد … برخلاف هاستینگ کنونی که رو کاناداست، سرورهای اون تو آمریکاست …و این هم آخر مکالمه …

Sina: Is there any sanction against Iranian users?

NFD: the UN does… not bluehost specifically.
NFD: we would have to abide by UN sanctions.
NFD: sorry about that.

Sina: sorry for human rights…
Sina: have a nice day

NFD: you too.
NFD: Have a nice day.

واقعاً تأسف آوره که دولت ها، دولت ها رو تحریم میکنن و این مردم هستن که باید چوبشو بخورن … از سقوط هواپیما ها گرفته تا هاستینگ! … چیزی که مسلمه اینه که دولت ها مقصر هستن … و مردم قربانی … و چیزی که مثل روز روشنه اینه که من و جناب NFD با هم پدرکشتگی نداریم … هر چقدر هم که دولت ها سعی کنن به من و اون اینطوری بفهمونن!

پی نوشت : … و اینچنین شد که ما در خدمت همین هاستینگ کانادایی مون موندیم!

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

یک دیدگاه در “تأسف آور!

  1. دخالت دولت ها در همه امور همیشه باعث ایجاد بار مرده می شود که نه تنها اضافه رفاه مصرف کننده کاهش پیدا می کند بلکه اضافه رفاه تولید کننده را هم کاهش می دهد و هر دو زیان می بینند.جالب اینجا است که با وجود اینکه دولت از این کار عایدی و نفع حاصل می کند اما ضرری که ایجاد می کند بسیار بیشتر از نفع آن برای جامعه است و در کل وضع همه را بدتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا