تبدیل کننده آنلاین

در بسیاری از مواقع، نیاز پیدا می کنیم که فایل مورد نظرمان را از یک فرمت خاص به فرمت دیگری تبدیل کنیم. مثلاً وقتی یک سخنرانی را با موبایل ضبط کرده اید، معمولاً یک فایل صوتی با فرمت AMR ایجاد می شود. این فرمت به صورت پیش فرض بر روی کامپیوتر قابل اجرا نیست. برای تبدیل این فایل به فرمت MP3 یا WMA یکی از راه های زیر پیشنهاد میشود:

1 – جستجو کنید و یک نرم افزار مناسب و مطمئن را برای این کار پیدا کنید. دانلود کنید. نصب کنید. احتمالاً کرک کنید (اغلب نرم افزارهای قوی در این زمینه رایگان نیستند). حالا ممکن است نرم افزاری که دانلود کردید، کارتان را راه بیاندازد. (چون ممکن هم هست که به دلایل مختلف پاسخگوی نیاز شما نباشد)

2- یک تبدیل کننده آنلاین پیدا کنید. فایلتان را ارسال کنید تا آن تبدیل کننده این کار را برای شما انجام دهد.

اگر حوصله جستجو و نصب نرم افزار و احتمالاً کرک کردن و … را ندارید، سایت آنلاین کانورت (Online Convert) ابزار مناسبی برای این کار است.

با استفاده از این سایت می توانید فایل های نوشتاری، صوتی، عکس ها و ویدئوهای خودتان را به فرمت دلخواه تان تبدیل کنید. ابتدا باید فایل مورد نظرتان را به سایت ارسال کنید. این کار به دو طریق انجام می گیرد:

1 – فایل را بر روی سایت آپلود کنید. بدین ترتیب فایل به طور مستقیم از سیستم شما بر روی سایت بارگذاری می شود.

2 – آدرس فایل بر روی اینترنت را در محل مربوط به URL وارد کنید و این سایت به صورت خودکار فایل را دریافت می کند.

همچنین جزئیات هر فرمت خاص نیز قابل تغییر است. به عنوان مثال برای تبدیل فایل صوتی AMR به MP3، می توان مواردی مانند Bit rate، فرکانس و مونو یا استریو بودن فایل خروجی را نیز تعیین کرد.

در نهایت پس از بارگذاری فایل و تعیین تنظیمات آن، می توانید فایل را تبدیل کنید. پس از تبدیل فایل، یک لینک مستقیم جهت دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد که حاوی فایل تبدیل شده است!

مطمئناً با کمی گشت زدن در این سایت، کاربرد های بیشتری و بهتری برای آن خواهید یافت! ;)

پی نوشت : سایت های مشابهی نیز وجود دارند که می توانید معرفی کنید تا به انتهای مطلب اضافه شوند :)

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

5 دیدگاه در “تبدیل کننده آنلاین

  1. salam. mamnunam az in ke in ettelaat ra dar sitetun gozashtid man file soti dashtam ke kheili ham ajale dashtam be formate mp3 tabdil besheh moshkele man ra hal kardid yani mondeh budam chikar konam chon ye tahghighi bud va ajale dashtam .mamnoon khoda kheiretun bedeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا