ایراد

+ از اینایی که واسه یه موضوع جزئی، کل کار یا رفتار آدم رو زیر سوال می برن و تمام چیزای دیگه رو نادیده میگیرن، بدم میاد … اینایی که دوست دارن ایراد بگیرن، بعد تعمیم بدن به همه چیز و همه جا و همه وقت … بعد خوب هم که نگاه کنی میبینی خودش مملو از ایراده! … کلاً وقتی با دقت بری تو جزئیات شخصیت و زندگی اینایی که از صبح تا شب ایراد میگیرن، متوجه میشی که بیشتر از اینکه ناشی از حس خودبزرگ بینی باشه، یه جور بیماریه که بنده خدا ها نمیدونن! … یعنی تو عمق ذهنش که بری، میبینی طرف از خودش هم دائماً داره ایراد میگیره … من که فکر میکنم تقصیر خودشون نیست … احتمالاً اینا رو اینجوری تربیت کردن …

+ این دوست ما، مادربُرد کامپیوترش سوخته … جا داره در اینجا به طور رسمی به ایشون تسلیت بگم :دی

+ کسی میدونه “زولبیا” به انگلیسی چی میشه؟! من چند بار فارسی امتحان کردم، چند بار هم آذری … دیگه نمیدونم به چه زبونی به این یارو بگم زولبیا بیشتر از بامیه بذاره!

+ چی بگم؟ تو کار این ملت موندم … که چطور راحت همدیگرو دور میزنن، به هم دروغ میگن، به هم خیانت میکنن، به هم توهین میکنن، حق همدیگرو ضایع میکنن و دست آخر، میگن “من روزه ام!” … خدا رو هم دور میزنی؟

+ رسیدن به هر چیزی که به شما آرامش میده، ارزش تلاش کردن داره …

پی نوشت : البته سوختن مادربُرد ایشون واقعاً تسلیت داره ها … اگه بدونید که پول یه PC رو فقط به مادربُرد داده، شما هم تسلیت میگید … :-؟؟

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

3 دیدگاه در “ایراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا