اینجا را پلاس 1 کنید!

 

آب انار

یکشنبه, نوامبر 11, 2012 15:30
ارسال شده در قسمت : دست نوشته های سینا

 ساعت ۱۲ شب بود … وسط تابستون! … کنار خیابون نشسته بودیم و داشتیم مردم رو تماشا می کردیم … هورت می کشیدیم و … هر کدوم زل می زدیم به یه سمت … دردها و مرض هایی بود که بیشترشان به طرز احمقانه ای شبیه بود … و هیچکدوم راه حل نداشت … و نداره … هیچکدوم نمیدونستیم که چند سال دیگه چی میشه … ولی مطمئن بودیم که گذشته خاطره میشه … و شد … اونجا پاتوق شد!

حالا هر بار که آب انار مخصوص رو سفارش میدم، یاد تمام روزهایی میوفتم که گذشت … یاد تمام خنده ها و گریه ها … یاد تمام آدم هایی که بخشی از زندگی من بودن و هستن … یاد سیب زمینی با سس مخصوص! … یاد زمستون سرد و شیشه های بخار گرفته ماشین … یاد اتاق موسیقی … یاد شبگردی با خانواده … و از همه بدتر، یاد خودم …

ساعت ۸:۴۰ شب … یه روز پاییزی … مزه ترش و شیرین … با بوی گلپری که پیچیده … نشستم و زل زدم به نگاه ها و نفس هات … و فکر میکنم به اینکه گناه من و امثال من چی بود؟ … به اینکه دلم نمیخواد بیدار بشم از این خواب … به شعرهای خیام … به آهنگی که هیچوقت دلم نیومد ضبطش کنم … به این سکوت لعنتی …

ساعت ۹:۳۰ … مردی که آکاردئون میزد …

مشترک سی نا.نت شوید تا نوشته های اینجا را در ایمیل تان بخوانید ...
به وسیله‌ی ایمیل:
 
ایمیل شما نزد ما محفوظ و اشتراک تان هر لحظه با یک کلیک قابل انصراف است.

یا به وسیله‌ی فـیـد (خوراک)

يك ديدگاه براي “آب انار”

  1. هومن گفته است :

    نوامبر 12th, 2012 در 7:55 ق.ظ

    : )

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *