اینجا را پلاس 1 کنید!

 

رنگ تصادفی!

پنج‌شنبه, می 26, 2011 2:46
ارسال شده در قسمت : این روزها ...

+ داستان واحدهایی که این ترم گرفتم، داستان سنگ و سبو ه! دارن له میکنن منو و من هم دارم با تمام قوا مقاومت میکنم مثلاً! یارو ۲ تا میانترم گرفته، ۱۰ سری تمرین داده، پروژه و … از همه بدتر اینکه حضور غیاب هم میکنه! این آخری از همه بدتره! یکی نیست بگه آخه استاد ما دیگه از خدا ۴ سال کوچکتریم، ول کن این لوس بازیا رو! تمام ذوق و شوقم اینه که کم مونده این مسخره بازیا تموم بشه و دیگه خلاص! :دی

+ یه هارد اکسترنال خریدم اینترنتی! به خدا موقع خرید هیچ جاش چیزی راجع به انتخاب رنگ ننوشته بود! اون چیزی هم که من دیدم مشکی بود! خودشون به صلاحدید خودشون قرمزش رو فرستادن واسم! رسماً همه زندگیم قرمز شده … دوستان بیشتر در جریان اموال قرمز رنگ من هستن … ولی کلاً من رو با رنگ قرمز میشناسن! قرمز رو با من! در این حد!

+ مطلب اخیری که نوشتم یه کامنت خیلی جالب داشت. یه بازدید کننده ای کامنت گذاشته بود که علت اینکه من (سینا!) بدم میاد از اون قضیه اینه که :

کارهای کثیف و اندیشه های پلید و رابطه های بی شرفانه ات بر ملا میشه و … آقتاب زیر ابر نمی مونه و دل سیاه شیاطین رسوا میشه و …

(کپی از کامنت)

البته کامنت ایشون رو تأیید نکردم چون پینگلیش بود … وگرنه اینجا کلاً آزادی بیان و ایناست! حالا فقط من موندم که این دوست عزیزمون از کارهای پلید و کثیف و شیطانیِ من چطوری اطلاع داره؟! و اینکه آیا وقتی آدم کسی رو نمیشناسه حق داره به خودش این اجازه رو بده که راجع به اون آدم قضاوت کنه؟ به هر حال از هرگونه شفاف سازی از طرف ایشون به شدت استقبال میشه! باشد که ما از طریق ایشون بیشتر خودمون رو بشناسیم و با نقاط تاریک روح خودمون آشنا بشیم!!

+ فعلاً خوابم میاد! نوشتیم که نوشته باشیم! :D

مشترک سی نا.نت شوید تا نوشته های اینجا را در ایمیل تان بخوانید ...
به وسیله‌ی ایمیل:
 
ایمیل شما نزد ما محفوظ و اشتراک تان هر لحظه با یک کلیک قابل انصراف است.

یا به وسیله‌ی فـیـد (خوراک)

۴ ديدگاه براي “رنگ تصادفی!”

 1. نيلوفر گفته است :

  می 26th, 2011 در 2:22 ب.ظ

  ها ها! یکی از دوستای منم این مسئله رو با رنگ بنفش داره! دیگه ما می خوایم واسش چیزی بخریم هم سعی می کنیم بنفش باشه. بهش پاستیل بنفش تعارف می کنیم! رو والش شعرایی می نویسیم که توش «بنفش» داره…:دی دیگه به بنفش علاقه مند شده کم کم! :))

 2. پویا گفته است :

  می 26th, 2011 در 8:52 ب.ظ

  یه روزی کارهات برملا می شه. نامرد، پست، تو یه آشغال بیش نیستی. می دم هکت کنن از گرگان. ماه همیشه پشت ابر نمی مونه. نخوردیم نون گندم دیدیم که دست مردم. اول آشناییمون یادم میاد خیلی زیاد، خیلی نامردی. تو فقط منو واسه …. می خواستی. D:

 3. سینا گفته است :

  می 27th, 2011 در 2:27 ق.ظ

  @پویا, :)) =)) آدم فروش! یه بار دیگه تو جمع (!) اینطوری با من صحبت کنی، سفرم رو کنسل میکنما! :D همه آرزوهات نقش بر آب میشه!

 4. bita! گفته است :

  می 28th, 2011 در 8:46 ب.ظ

  کامنت خداا بود!

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *