اسباب کشی

اسباب کشی کردم! وبلاگم رو میگم! میدونم که به نظرتون تغییر خاصی ایجاد نشده ولی در واقع تغییرات زیادی ایجاد شده! اگر بخوام خیلی ملموس و عامیانه توضیح بدم، میشه گفت:

از یک زیرپله ی تاریک و تنگ، به یک قصر بزرگ رفته ام!

سی نا.نت، از دیروز عصر، اولش که میخواستم اسباب کشی کنم، چند ساعت با اختلال همراه شد ولی برای امنیت کار خودم و اینکه بازدیدکننده ها اذیت نشن ترجیح دادم از دسترس خارجش کنم که مشکلی پیش نیاد … ولی مشکل پیش اومد! مشکلی که از قبل بود ولی خب باهاش تا کرده بودم تا اینکه دیروز خودشو نشون داد! دیتابیس سایت خراب شده بود ولی کماکان کار میکرد! موقع بک آپ گیری از دیتابیس دیدم که دیتابیس محترم قابل پشتیبان گیری نیست … عامیانه اش این میشه که:

کلی پول تو بانک داشته باشید، ولی حسابتون بلوکه شه!

سرتون رو درد نیارم، دیتابیس مرده بود! منم با کلی ملٌق (معلق!) زدن، تونستم به زور یه چیزایی از توش بکشم بیرون!

بالاخره بعد از ۲۴ ساعت، وبلاگم رو به راه شده! ممکنه یه سری لینک شکسته (لینک هایی که خراب شده باشن!) به وجود اومده باشه که اگر باهاشون برخورد کردید، ممنون میشم بهم اطلاع بدید.

به هر حال، مطمئنم اثرات مثبت این جابجایی از اثرات منفی اش بیشتر بوده! که احتمالاً تو سرعت بالا اومدن سایت و کامنت گذاشتن و اینا، کاملاً حس خواهید کرد.

* دیتابیس : پایگاه داده! جایی که اطلاعات اساسی سایت ذخیره میشه!

* اسباب کشی : انتقال کل سایت سی نا.نت از هاستینگ قبلی به هاستینگ کنونی!

پی نوشت : حالا واقعاً سرعت سایت تغییری کرده یا نه ؟

وبسایت http://30na.net
نوشته ایجاد شد 401

6 دیدگاه در “اسباب کشی

      1. @سینا,
        یه بخش کوچیک این قصر که ما حسش می کنیم که واقعا محشره! شیطونه می گه برم تو آرشیو وبلاگ و واسه ی همه ی پست هایی که قبلا نتونستم کامنت بذارم الان این کارو بکنم! سرعتش عااااالیه! ای کاش زودتر این کارو می کردی. من موهای سیاهمو دوست داشتم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا