اینجا را پلاس 1 کنید!

 

جشن

چهارشنبه, می 19, 2010 23:47
ارسال شده در قسمت : این روزها ...

+ امروز دوستانی رو دیدم که بعضی از اونا رو تقریباً ۶ سال بود ندیده بودم! فوق العاده بود … انقدر خندیدم که گلو درد گرفتم … مخصوصاً یکی از این بچه ها کچل شده، موقع عکس گرفتن همش با کله ی این مورد داشتیم … انعکاس نور کله اش، تنظیم نور اتوماتیک دوربین رو به هم میزد :D

+ هفت سال از زندگیم رو اونجا سپری کردم … انقدر از اونجا خاطره دارم، انقدر لحظات شیرین و تلخی رو اونجا سپری کردم که میشه گفت واسه خودش یه زندگی بود … یه زندگی خیلی خیلی دوست داشتنی … با آدم های دوست داشتنی … دوستی هایی که فکر کنم بعد از پنجاه سال هم کهنه نمیشن :)

+ رفتیم یه جایی، محیط خوب بود! یکی از بچه ها میگه : بچه ها فکر کنم ما مُردیم، الان تو بهشتیم! … توضیح : جوگیر شده بود البته!

+ درست جای حساس بحث و موضوع که دارم مخاطب رو با زور و مکافات توجیه میکنم، این یارو همش می پره وسط حرف من و چرت و پرت میگه … حالا اگه بعد از چند ماه تحمل بهش ۱ بار بگم “وقتی من صحبت می کنم شما سعی کن خفه بشی دوست عزیز”، بهش بر می خوره و بیا و درست کن … بساطی داریم با این آدمایی که فقط درس خوندن بلدن و “فهمیدن” رو بیخیال شدن!

پی نوشت : چند روزی نیستم، آرشیو وبلاگ رو توصیه می کنم :)

مشترک سی نا.نت شوید تا نوشته های اینجا را در ایمیل تان بخوانید ...
به وسیله‌ی ایمیل:
 
ایمیل شما نزد ما محفوظ و اشتراک تان هر لحظه با یک کلیک قابل انصراف است.

یا به وسیله‌ی فـیـد (خوراک)

۲ ديدگاه براي “جشن”

  1. فریده جلیلوند گفته است :

    می 20th, 2010 در 6:03 ب.ظ

    شاد باشید

  2. پویا گفته است :

    می 20th, 2010 در 7:05 ب.ظ

    هاها. نمی دونم چرا هرچی اتفاق خوبه بعد رفتن ما می افته. حالا نمی شد این جشنو از ۲ سال پیش می گرفتن؟ :دی

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *