اینجا را پلاس 1 کنید!

 

آب انار

یکشنبه, آبان ۲۱, ۱۳۹۱ ۱۵:۳۰
ارسال شده در قسمت : دست نوشته های سینا
2,039 بازید يك نظر

 ساعت ۱۲ شب بود … وسط تابستون! … کنار خیابون نشسته بودیم و داشتیم مردم رو تماشا می کردیم … هورت می کشیدیم و … هر کدوم زل می زدیم به یه سمت … دردها و مرض هایی بود که بیشترشان به طرز احمقانه ای شبیه بود … و هیچکدوم راه حل نداشت … و نداره … هیچکدوم نمیدونستیم که چند سال دیگه چی میشه … ولی مطمئن بودیم که گذشته خاطره میشه … و شد … اونجا پاتوق شد!

حالا هر بار که آب انار مخصوص رو سفارش میدم، یاد تمام روزهایی میوفتم که گذشت … یاد تمام خنده ها و گریه ها … یاد تمام آدم هایی که بخشی از زندگی من بودن و هستن … یاد سیب زمینی با سس مخصوص! … یاد زمستون سرد و شیشه های بخار گرفته ماشین … یاد اتاق موسیقی … یاد شبگردی با خانواده … و از همه بدتر، یاد خودم …

ساعت ۸:۴۰ شب … یه روز پاییزی … مزه ترش و شیرین … با بوی گلپری که پیچیده … نشستم و زل زدم به نگاه ها و نفس هات … و فکر میکنم به اینکه گناه من و امثال من چی بود؟ … به اینکه دلم نمیخواد بیدار بشم از این خواب … به شعرهای خیام … به آهنگی که هیچوقت دلم نیومد ضبطش کنم … به این سکوت لعنتی …

ساعت ۹:۳۰ … مردی که آکاردئون میزد …

مشترک سی نا.نت شوید تا نوشته های اینجا را در ایمیل تان بخوانید ...
به وسیله‌ی ایمیل:
 
ایمیل شما نزد ما محفوظ و اشتراک تان هر لحظه با یک کلیک قابل انصراف است.

یا به وسیله‌ی فـیـد (خوراک)

يك ديدگاه براي “آب انار”

  1. هومن گفته است :

    آبان ۲۲ام, ۱۳۹۱ در ۷:۵۵ ق.ظ

    Chrome 24.0.1284.2 Windows 7

    : )

    [پاسخ]

- لطفاً فارسی بنویسید. نظراتی که پینگلیش باشند، تأیید نمی شوند.

- اگر نمی توانید فارسی تایپ کنید، کافیست در بالای کادر متن، گزینه تبدیل خودکار را فعال کنید و پینگلیش بنویسید. نوشته ی شما پس از نوشتن هر کلمه به صورت خودکار به فارسی تبدیل می شود.

- نظر شما پس از بررسی، منتشر خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید نظرتان به صورت خصوصی باقی مانده و منتشر نشود، لطفاً ذکر کنید.

- در صورتی که دیدگاه شما در مورد این نوشته نیست از صفحه ارتباط با من استفاده کنید.

پاسخ به نوشته

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

لطفاً به سوال امنیتی زیر پاسخ دهید: *